Λεβεντάκης Χαράλαμπος

Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου (Σ.Ε.Ε.) Φυσικής Αγωγής ΠΕ11 στην Περιφέρεια Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Ελλάδας είναι ο κ. Λεβεντάκης Χαράλαμπος. Στην ιστοσελίδα του μπορεί να ενημερωθεί κάποιος για τρέχοντα θέματα φυσικής αγωγής στην εκπαίδευση καθώς και να αντλήσει χρήσιμο εκπαιδευτικό υλικό σχετικό με τον προγραμμτισμό του μαθήματος της Φυσικής Αγωγής στην Π/θμια αλλά και στη Δ/θμια Εκπαίδευση.

Ο Συντονιστής Εκπαιδευτικού Έργου ΠΕ11 Φυσικής Αγωγής κ. Χαράλαμπος Λεβεντάκης θα πραγματοποιήσει εξ΄ αποστάσεως ενημερωτική συνάντηση μέσω της πλατφόρμας Zoom. Πληροφορίες σχετικά με το πρόγραμμα των συναντήσεων μπορείτε να βρείτε στο επισυναπτόμενο έγγραφο.

Οι Εκπαιδευτικοί ΠΕ11 της Περιφερειακής Ενότητας Αιτωλοακαρνανίας μπορούν να συνδεθούν:

• την Πέμπτη 10-9-2020 στις 10:30 - 12:00
  • και εναλλακτικά την Παρασκευή 11-9-2020 στις 10:30 - 12:00.

Προσκαλούμε σε επιμορφωτική δράση με θέμα: «Μαθηματικά & Φυσική Αγωγή – Διαχείριση προβλημάτων συμπεριφοράς στη σχολική τάξη» τους εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής ΠΕ11 των σχολικών μονάδων (Γυμνασίων, ΓΕΛ, ΕΠΑΛ) του Καλλικρατικού Δήμου Ναυπάκτου, αρμοδιότητας της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Αιτωλ/νίας, που θα πραγματοποιηθεί στις 11 Δεκεμβρίου 2019, από τον Συντονιστή Εκπαιδευτικού Έργου Μαθηματικών ΠΕ03 και τον Συντονιστή Εκπαιδευτικού Έργου Φυσικής Αγωγής ΠΕ11, του ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Δυτικής Ελλάδας.

Ο Σ.Ε.Ε. ΠΕ11 κ. Λεβεντάκης Χαράλαμπος προσκαλεί σε επιμορφωτική συνάντηση, με θέμα: «Η διδασκαλία της Πετοσφαίρισης», τους εκπαιδευτικούς Φυσικής Αγωγής ΠΕ11 των σχολικών μονάδων (Γυμνασίων, ΓΕΛ, ΕΠΑΛ) του Καλλικρατικού Δήμου Αγρινίου, αρμοδιότητας της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Αιτωλ/νίας, που θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 3 Δεκεμβρίου 2019, από τον Υπεύθυνο Φυσικής Αγωγής & Σχολικού Αθλητισμού της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Αιτωλ/νίας, κ. Κούστα Κωνσταντίνο.

Πρόγραμμα επιμορφωτικής δράσης Εκπαιδευτικών Φυσικής Αγωγής (ΠΕ11)
Γυμνασίων, ΓΕΛ, ΕΠΑΛ του Καλλικρατικού Δήμου Αγρινίου, της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Αιτωλ/νίας

Θέμα: «Η διδασκαλία της Πετοσφαίρισης»

Τρίτη, 3-12-2019 4ο ΓΕΛ Αγρινίου