Home ] Up ] Γ/σιο Καινούργιου ] Πρόσκληση Εκδήλ. ] Προσφώνηση Προϊστ. ] [ Φωτογραφίες Εκδήλ. ] 2ο Γ/σιο Ναυπάκτου ]

Στις φωτογραφίες που παραθέτουμε εδώ από την εκδήλωση υπάρχει μια χρονική σειρά στον τρόπο παρουσίασης και αρίθμησής τους.

Διακρίνονται: ο Δ/ντής Δ/θμιας Εκπ/σης Αιτωλ/νίας κος Στ. Παπαδόπουλος στην προσφώνησή του, οι Προϊστάμενοι των 1ου & 2ου Γραφείων Δ.Ε. Αιτωλ/νίας κ.κ. Ιακ. Παλαιολόγος, Ν. Παπαγιάννης, ο Δήμαρχος Οινιάδων κος Γερ. Νεστοράτος, ο Υπεύθυνος Πολιτιστικών Προγραμμάτων Δ.Ε. Αιτωλ/νίας κος Γ. Μικέλλης, καθώς και συνάδελφοι από άλλα σχολεία αλλά και γονείς που παρακολούθησαν την εκδήλωση.

Επίσης, ο Δ/ντής του Εν. Λυκείου Νεοχωρίου κος Δ. Λιαπίκος που μίλησε για τον αντίκτυπο του προγράμματος από "διοικητικής πλευράς", οι μαθητές του Εν. λυκείου Νεοχωρίου και οι εργασίες που είχαν ετοιμάσει και αναρτήσει στους τοίχους του Δημαρχείου, καθώς και οι Μάρθα Τσίκα (ΠΕ 06), Kristof Lemmens και Στάϊκος Ρόμπολας από τη Δ. Ε. Αιτωλ/νίας που είχαν και την ευθύνη της οργάνωσης της εκδήλωσης.